Dlouho jsem nikde nebyl a už mi z toho trochu šibalo. Čas vůbec nemám ale řekl jsem si že někam prostě musím. Nejdřív jsem přemýšlel o Dánsku ale to jsem zavrhl kvůli dost drahému ubytku. Tak sjíždím levné letenky v termínu kdy můžu a ejhle! Riga za 1200Kč. Kouknu na booking a ***** jsou za pár. Tak hned kupuju letenky s tím, že poletím sám. I přes to jsem ale hodil na ig screen s letenkami, že letim a že jestli někdo chce, ať se připojí. Nečekal jsem to ale najdnou nás je 5. Takže zatím letím pryč s nejvíce lidmi, jsem zvědavej!

Víc lidí nám taky dává zajímavej prostor pro ubytko. Koupili jsme si AirBnb pro 7 lidí, doufáme že budeme mít hodně prostoru.

—————————————-

Tak jo, teď je konečně po pobytu a je čas hodnotit. Hodně lidí na výletě dává krásnej prostor pro to, dělat si co mě baví, vždy se najde kámoš!

16. – 18. 8. 2022

Den První – Letíme /Úterý/

Odlet z prahy v 6 ráno je docela oříšek. Z jedné strany má člověk celý den, z druhé ho to uplně zničí. Ráno vstáváme po 4. hodině, dáváme KFC ze včera a valíme dolu před byt. Tam na nás už čeká Bolt, který nás dovezl na Letiště. Tam jsme se potkali s Nikčou, která jediná spala doma v Praze. Nastupujeme rozespalý do letadla, přiletíme nad ránem.

Den Druhý – Plnohodnotný den /Středa/

S Pavlem jsme přišli na pokoj okolo čtvrtý ráno. Za tich 5 vožralejch hodin jsme prošli půlku rigy, docela sranda.

Den třetí – Domů /Čtvrtek/

Vlastně ani nevím jestli to co jsem psal do středy, nepatří sem. Každopádně po 3 hodinách spánku (jestli se tomu tak dá říct) jsme s pavlem vstali, dali si další rum na nakopnutí, uklidili apartmá, hodili sprchu a vyšli na snídani do mekáče. Jízdenka nám ještě stačila na cestu na letiště a tak jsme mohli bez kupování další vyjet. Na letiště jsme dorazili se značným předstihem, Pavel jak jinak než pípal. Skoro každej kdo si obuje NMD, tak pípá a Pavel nám to rád na security dokazuje. Odlet domů byl plnej turbolencí a při dosedu s náma hodil jako by jsme byli pytel brambor. Ale co, každej se jednou učí.

Náklady

Kam dál?

S Pavlem jsme si ještě v Lotyšsku koupili letenky do Barcelony. Takže sleduj naší další cestu.

Článek furt průběžně dopisuju, tak prostě sorry že to neni celý, nebo se vyskytujou chyby.